Aktuální počet: 5961 registrovaných osob na 12709 kurzech
Aktuální počet dokončených kurzů: 2770
Průměrné hodnocení (známka 1-5) našich kurzů: 1-

Přihlašovací formulář

Jméno:
Heslo:
Zapomenuté heslo

Jak studovat

Pro studium IT kurzů zdarma je nutný přístup do systému: CoolPeople Club. Pokud ho již máte, můžete se přihlásit pomocí stejných přihlašovacích údajů na stránkách http://kurzy.coolpeople.cz. V případě, že přístup ještě nemáte, je důležité se zaregistrovat na výše uvedené stránce dole tlačítkem Zaregistrovat.

Po úspěšné registraci zadáte vaše přihlašovací údaje na stránce http://kurzy.coolpeople.cz do přihlašovacího formuláře.

Po přihlášení si v záložce Katalog vyberete vámi zvolené kurzy, které potom již budete mít připraveny ke studiu v další záložce Moje kurzy.

Informace ke kurzu

Pro lepší pochopení látky je kurz doplněn audio doprovodem, který také mnohdy obsahuje doplňující a rozšiřující informace. 

Abyste mohli obdržet certifikát o absolvování kurzu, který vám bude vygenerován elektronickou formou , musíte minimálně na 70% vyplnit Závěrečný test. Ještě předtím ale musíte splnit všechny dílčí testy u jednotlivých lekcí a to minimálně na 50%, abyste vždy mohli postoupit do další. Test si vždy spustíte po projití dané lekce oranžovým tlačítkem „Přejít na test“ umístěným dole. 

Kompletní kurz musíte splnit do 5 měsíců od prvního přihlášení. Podrobnější informace, jak kurz studovat, jsou vždy součástí 1.lekce.

Kurz doporučujeme spouštět v operačním programu Windows a prohlížeči Internet Explorer.

Certifikát o absolvování kurzu

Na základě úspěšného absolvování kurzu vám bude vystaven certifikát. Certifikát najdete ke stažení ve formátu PDF v detailu kurzu na záložce Moje kurzy

Studium více jak 3 kurzů

Pokud chcete studovat více jak 3 kurzy, stačí, když u všech absolvujete závěrečný online test a poté u každého vyplníte krátké hodnocení v záložce Hodnocení. Spolupracující osoby CoolPeople mají neomezené množství kurzů, v případě zájmu o spolupráci s námi prosím pošlete své CV na info@coolpeople.cz  

Copyright ® 2010, CoolPeople s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Powered by eqis